Onboard a videa

Rally Bohemia 2018

Onboard RZ13 Rallye Bohemia 2018

Onboard RZ6 Rallye Bohemia 2018

14. Agrotec Petronas Rally Hustopeče 2018

Onboard RZ13 Rallye Český Krumlov 2018

Onboard RZ6 Rallye Český Krumlov 2018

46. Rallye Český Krumlov 2018

Onboard RZ9 Rallye Šumava Klatovy 2018

Onboard RZ7 Rallye Šumava Klatovy 2018

53. Rallye Šumava Klatovy 2018

Kde nás najdete

VaclavPech.cz
Facebook.cz
Pemex.cz

Kategorie: Mimo rally

Moc děkuji a jsem vděčný

Ještě než začnu psát, chci všechny čtenáře tohoto článečku upozornit, že není ani o Ášínovi, ani o rally. Ale je toho všeho každodenní neviditelnou a nedílnou součástí a my si to mnohdy ani neuvědomíme. A proto jsem se rozhodl, jelikož si myslím, že tomu tak je u každého pořádného fanouška, tady o tom napsat. V tomto článku bych rád poděkoval všem lidem, kteří se podílí na těchto stránkách, kteří mě v tomto nápadu podpořili a taky těm, bez kterých by to vůbec nešlo.

První človíček v mém životě, kterému chci tímto poděkovat, je moje žena Martinka. Děkuji jí za každodenní podporu, za to že je ochotná poslouchat donekonečna mé řeči o stránkách, o rally, o Vaškovi a Péťovi. Za to, že když odjedu na několik dní z domu na rally, bez jakýchkoliv řečí zajišťuje chod domácnosti a opečovává naše dvě fantastické děti. Za to, že mi zavolá třeba na Barumku a já místo abych jí řekl, jak moc ji miluji, mluvím jen o tom, že jsem mluvil s Vaškem a fotil se s ním. Za to, že když odjíždím na závody, jediné co mi řekne je „buď na sebe opatrný a pořádně si to užij“.  Proto jí chci tady a teď přede všemi moc poděkovat za veškerou podporu, za toleranci, trpělivost, péči a její lásku a vzkázat ji „bez Tebe by to nešlo, moc si toho vážím, i když to třeba neumím dát najevo. Děkuji Ti a miluji Tě“.

Človíček číslo dvě, kterému chci tady poděkovat, je můj bráška Tomáš. Jemu patří dík a veškeré zásluhy za to, že stránky vypadají tak jak je znáte, za to, že veškerý volný čas, který by mohl trávit třeba u piva nebo na výletech s rodinou věnuje práci na stránkách. Za to, že jakýkoliv požadavek na změnu či nový nápad bleskově realizuje. Takže „díky moc brašule, protože bez tebe bych to nikdy nedal dohromady“. Tímto děkuji i jeho manželce, která mu to toleruje.

Človíček číslo tři, kterému patří dík je můj „švára“ Rosťa, který mě vlastně poprvé vzal na rally. Díky mu i za to, že od té doby je jeho Renault kombi našim luxusním hotelem na všech závodech.

Taky moc děkuji Vaškovi jun., Vaškovi sen., Péťovi Uhlovi a celému teamu EuroOil za jejich spolupráci a podporu a taky za to, že nám umožnili vznik těchto fanstránek.

Všem, kteří se budou zlobit za tento článek, který není až tak úplně o rally, se omlouvám. Cítil jsem ale potřebu tady napsat to, co i když se tak na první pohled tváří, není samozřejmostí a bez toho by to nešlo.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


icon , - odpovědět
Michal Hujíček
Patří to sem a já vím o čem mluvím
, ... odpovědět
avatar
Děkuji..lásko,ale to si ani nezasloužím..někdy je to jinak a ty to víš..vím,ale,že ty a já jsme My..a tak vše zvládnem..MILUJI TĚ