Onboard a videa

Barum Czech Rally Zlín 2018

Rally Bohemia 2018

Onboard RZ13 Rallye Bohemia 2018

Onboard RZ6 Rallye Bohemia 2018

14. Agrotec Petronas Rally Hustopeče 2018

Onboard RZ13 Rallye Český Krumlov 2018

Onboard RZ6 Rallye Český Krumlov 2018

46. Rallye Český Krumlov 2018

Kde nás najdete

VaclavPech.cz
Facebook.cz
Pemex.cz

Kategorie: O Ášínovi, O rally

Eger a kit R4

Eger a kit R4

Posádka Václav Pech jun. a Petr Uhel se zúčastnila rally v Maďarsku."Přestávka od konce loňské sezony byla dlouhá, proto jsme se na poslední chvíli rozhodli v rámci kondičních příprav k účasti na Rally Eger," sdělil nám Václav. "Měli jsme však od počátku smůlu, napřed nás potkal dvakrát defekt a nakonec jsme museli odstoupit, jelikož se propálil píst motoru."

"Přesto cesty přes celou republiku nelitujeme, v Maďarsku byla úžasná atmosféra, na startu bylo snad 30 tisíc lidí, kteří utvořili kilometrový špalír podél cesty. Obrovská účast příznivců rally byla i na jednotlivých RZ. Také mě zaujalo používání  v Maďarsku povoleného paliva bioethanol, které je nepoměrně levnější, než benzin u nás," řekl nám dále Ášín.

No a jaký je plán na další dny? "Zítra přijedou z Itálie díly na kit R4 a my se budeme snažit, abychom naše Mitsubishi vyladili už na Šumavu. Celkově bychom měli být lehčí takřka o 80 kg, vychází to několik kilogramů na jedny dveře, kde se ubere výplň, budou jiná okna a palubní deska. Dále bude jiné uložení náprav a auto bude o něco nižší."

A my jen popřejme, ať se všechno do dalšího víkendu stihne a příští pátek budeme držet pěsti.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.