XVII. Global Assistance Setkání Mistrů 2018

Onboard RZ6 Rallye Český Krumlov 2018

46. Rallye Český Krumlov 2018

Kategorie: Tiskové zprávy

EuroOil-invelt team čeká souboj o druhé místo v šampionátu

Tisková informace Václava Pecha jun., Plzeň, 10.10.2018
Václava Pecha jun. s Petrem Uhlem a celý EuroOil-invelt team čeká o víkendu rozhodující závod sezóny, kdy se pokusí obhájit titul vícemistrů ČR v rallye za posádkou Kopecký – Dresler z továrního teamu Škodovky, která má Mistrovský titul již zajištěný.

Další posádkou do souboje o druhé místo v šampionátu je Jan Černý s Petrem Černohorským. Na předcházející Barum rallye měli obě tyto posádky totožnou závadu na svých Fordech, když jim praskl unašeč kola. Oba teamy tak měly stejně času na vyřešení této neobvyklé závady, která je ale konstrukční vadou výrobce. EuroOil-invelt team pátral po příčinách a preventivně vyměnil i zbývající unašeče, které ihned po předzávodním testování podrobil ještě další defektoskopii.

„Na Příbram se všichni v teamu těšíme a uvědomujeme si důležitost tohoto závodu. Honza Černý je tady doma, což mu určitě dodá motivaci. My jsme zase oproti němu dokázali v Příbrami již zvítězit,“ říká V. Pech jun.

EuroOil-invelt team od přípravy přibrzdilo na celý den slíbené natáčení propagačního klipu pro reklamního partnera, který byl avizován již před začátkem sezóny a došlo na něj narychlo až nyní.

Příbramská rallye je spojena s podzimním počasím, což se nejvíce projevuje na náročnosti rychlostních zkoušek. „Především nízké teploty po ránu a spadané listí nám dělá nejvíce starostí. Těžko se odhaduje, jak povrch vozovky klouže. A ještě k tomu vyhlášené příbramské asfalty, které se za vlhka chovají jako černý led. I když rychlostky známe, přilnavost asfaltu díky počasí a teplotám se nedají dopředu přesně odhadnout. Máme také připraveny všechny druhy pneumatik a 3 varianty tuhosti podvozku, kdy finální nastavení určíme spolu s mechaniky až podle seznamovacích jízd a hlášení od našich špionů z tratě,“ popisuje záludnosti závodu V. Pech jun.

Příbramská rallye slavnostně odstartuje v pátek 12.10. na náměstí v 17:00 hodin a první rychlostní zkoušku absolvují posádky v sobotu v 8:10 hodin. Cíl závodu je naplánován na neděli 14.10. opět na náměstí v Příbrami ve 14:30 hodin.

EuroOil-invelt team zve všechny fanoušky motorsportu na závěr šampionátu.

, hoowei odpovědět
avatar
If you look online, you will find many brands of lace wigs uk. It is best to go for a well known maker of hair-pieces and extensions, such as Diva in a Box, PutOnPieces or Raquel Welch. See pictures of real hair extensions sale from different brands. Since the extensions are mixed in with your own hair, color matching is very important. And the good news is that brazilian hair sale can be colored to match your own hair color exactly. However, I wouldn't recommend doing that at home - it is better to color your best lace wigs uk at the salon. You can also use hot iron on the human hair extensions to curl them a little. The cost varies greatly, depending on the material. Synthetic hair extensions will cost you less than $100. For a real human hair extensions, you might pay from $200 to $400. However, you can get good discounts through online hair extensions and full lace wigs uk shops. Clip-in hair extensions can be real fun. They will help you to create a different image instantly, which is very important for a busy modern woman. The vast majority of lace wigs uk who choose to enhance their appearance through the use of hair extensions are women. The reasons are many. Some people may suffer from thinning synthetic hair wigs uk and desire a volume boost. Other women may be anxious for their hair to grow out, so they choose to have lace wigs uk added. Perhaps an upcoming special event that a woman wants to look stunning at is the motivation for getting lace wigs sale. Whatever the reason, women all over London and Surrey are seeking options that look and feel natural and beautiful. For the longest-lasting, most convincing and comfortable option, there is nothing better than best hair wigs uk.