Onboard a videa

XVII. Global Assistance Setkání Mistrů 2018

39. SVK Rally Příbram 2018

Onboard RZ5 SVK Rally Příbram 2018

Onboard RZ2 SVK Rally Příbram 2018

Barum Czech Rally Zlín 2018

Rally Bohemia 2018

Onboard RZ13 Rallye Bohemia 2018

Onboard RZ6 Rallye Bohemia 2018

14. Agrotec Petronas Rally Hustopeče 2018

Onboard RZ13 Rallye Český Krumlov 2018

Onboard RZ6 Rallye Český Krumlov 2018

46. Rallye Český Krumlov 2018

Kde nás najdete

VaclavPech.cz
Facebook.cz
Pemex.cz

Kategorie: Tiskové zprávy

EuroOil-invelt team odjel ze Zlína bez bodů

EuroOil-invelt team odjel ze Zlína bez bodů

Tisková informace Václava Pecha jun., Plzeň, 28.8.2018
EuroOil-invelt team s Pechem a Uhlem po velice slibném úvodu soutěže, musel po druhé rychlostní zkoušce odstoupit z 48. Barum Rallye.
 

V silné mezinárodní konkurenci a v těžkých povětrnostních podmínkách, kdy především volba pneumatik a nastavení podvozku hrálo velkou roli, se start do soutěže EuroOil-invelt teamu povedl. Na první rychlostní zkoušce ulicemi Zlína, před zraky tisíců fanoušků a v elektrizující atmosféře zajeli Pech s Uhlem třetí nejlepší čas, který zopakovali i ráno na druhé již klasické vložce. Pak ale přišel rychlý konec a odstoupení ze závodu.„Začátek vyšel slibně, po konzultaci v teamu, dešťových zprávách a z tratě se nám povedlo dobře obout pneumatiky a nastavit podvozek. Městskou rychlostku jsme si v perfektní divácké kulise užili a mezi obrubníky nepřidělali mechanikům žádnou starost. Ráno na druhé zkoušce ve Slušovicích jsme sice zajeli třetí čas, ale polovinu vložky se mně propadal brzdový pedál. Myslel jsem, že je od tepla „hozený“ brzdový kotouč a vibrace rozhazují brzdové destičky. Bohužel na přejezdu na další rychlostku, ještě před kontrolou auta prasknul celý unašeč kola a to upadlo. Vše bylo avízované propadajícím se brzdovým pedálem. Měli jsme alespoň štěstí, že se to nestalo v plné rychlosti na vložce. Až následně potom jsme se od jiných teamů dozvěděli, že s tímto konstrukčně nedořešeným dílem od anglického M-sportu již měli také podobný problém,“ popisuje odstoupení Václav Pech jun. Před nadcházející Rallye Příbram musí EuroOil-invelt team tuto závadu na svém Ford Fiesta co nejvíce eliminovat.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, hoowei odpovědět
avatar
But then again clip in hair extensions represent a significant investment on your appearance. It can be expensive to have them applied professionally. They require a special hair care regimen. And no matter what hair extensions sale specialists say, you are limited to how you can style your hair if you have artificial hair on. So, before you commit yourself to this investment, you need to know just what you are getting into. And that means knowing how long do fusion hair extensions sale last and how long you will have to maintain them. There are two main factors that determine just how long you can hold on to your artificial locks. One is the type of halo hair extensions sale you bought. Hair extensions come in two general types virgin hair and fiber hair. Virgin hair is made of real human hair. This type of hair has never been processed using styling products or perms. Their cuticles are perfectly aligned and straight. Virgin hair extensions can last up to a whole year.