Onboard a videa

Taxi? Uber? Ne! Václav Pech

Onboard Rallye Příbram 2017
RZ15

Onboard Rallye Barum Zlín 2017
RZ7
RZ4

Onboard Rallye Bohemia 2017
RZ9

Onboard Rallye Hustopeče 2017
RZ9
RZ7

Onboard Rallye Český Krumlov 2017
RZ12
RZ11
RZ6

52. Rallye Šumava Klatovy 2017 - 45min highlight (Nova Sport)

Onboard Rallye Šumava Klatovy 2017
RZ12
RZ11
RZ3

Valašská rally v televizi na NOVA Sport – video

Onboard Janča Valašská Rally 2017
RZ12
RZ11

Nedělní test s Fiestou R5 - 12.3.2017

Test s Fiestou R5 - 7.3.2017

28.2. v 16:25 na ČT sport
Svět motorů: Václav Pech zbrojí na titul v MMČR v rallye


První test s Fiestou R5.

Novinky u EuroOil-invelt týmu
pro rok 2017

Václav Pech jun. & Julia Zugarová

Kde nás najdete

VaclavPech.cz
Facebook.cz
Pemex.cz

Kategorie: Tiskové zprávy

Pech EuroOil-invelt team na startu nové sezóny

Pech EuroOil-invelt team na startu nové sezóny

Tisková informace Václava Pecha jun., Plzeň, 21.3.2017
O nadcházejícím víkendu odstartuje nová sezona mistrovství České republiky v rallye. V okolí Kopřivnice se uskuteční Valašská rallye a právě na této soutěži se EuroOil-invelt team a jeho posádka Václav Pech jun. – Petr Uhel poprvé představí se zbrusu novým vozem Ford Fiesta R5.

Pro sedminásobné mistry republiky je to po roce stráveném v atraktivním Porsche opět návrat do čtyřkolky. „Jsem rád, že se nám podařilo zrealizovat tento projekt, na kterém celý team hodně pracoval. Fiestu máme přes měsíc v dílně a všichni se na ní učíme. Několikrát se nám povedlo testovat, kde jsem si musel osvojit návyky ze čtyřkolky, ale především poznával chování a fungování nového speciálu.  Věřím, že budeme dobře připravení a chceme se znovu zapojit do bojů o čelní příčky v mistrovství. Konkurence je letos obrovská nebude to jednoduché. Tím, že se našeho mistrovství zúčastní letos tolik vyrovnaných vozů kategorie R5, bude záležet hlavně na jezdcích a detailech v přípravě. To je pro nás velká motivace a i pro diváky to přinese pěkné a vyrovnané závody, které budou hodně atraktivní,“ říká Václav Pech jun..

Valašská rallye bude mít servisní zónu na Kopřivnickém polygonu, kde se zároveň odjedou čtyři rychlostní zkoušky, což bude zajímavý jak pro diváky tak výjimečně budou závodní auta na trati moci sledovat i servisní teamy.

 „Na tatrovácký polygon si pamatuju z Barum rallye 1998. Byla to naše první Barumka a v Kopřivnici bylo tolik diváků, že doslova lemovali celou trať. Tehdy jsem z toho byl trochu vyděšený,“ vzpomíná Václav Pech jun. a zároveň zve za EuroOil-invelt team všechny fanoušky motoristického sportu k návštěvě Valašské rallye, která startuje v sobotu 25. března v poledne s následnými šesti rychlostními zkouškami a pokračuje druhou etapou v neděli 26. března. Cílová rampa čeká ve Valašském Meziříčí na úspěšné posádky po celkem dvanácti rychlostních zkouškách a 434 km tratě v neděli ve 14:40 hodin. 

print Formát pro tisk