Onboard a videa

XVII. Global Assistance Setkání Mistrů 2018

39. SVK Rally Příbram 2018

Onboard RZ5 SVK Rally Příbram 2018

Onboard RZ2 SVK Rally Příbram 2018

Barum Czech Rally Zlín 2018

Rally Bohemia 2018

Onboard RZ13 Rallye Bohemia 2018

Onboard RZ6 Rallye Bohemia 2018

14. Agrotec Petronas Rally Hustopeče 2018

Onboard RZ13 Rallye Český Krumlov 2018

Onboard RZ6 Rallye Český Krumlov 2018

46. Rallye Český Krumlov 2018

Kde nás najdete

VaclavPech.cz
Facebook.cz
Pemex.cz

Kategorie: Tiskové zprávy

Pech na Rallye Bohemia vybojoval stříbro

Pech na Rallye Bohemia vybojoval stříbro

Tisková informace Václava Pecha jun., Plzeň, 3.7.2018
Extrémně silná konkurence se letos objevila na Rallye Bohemia, domácí soutěži mladoboleslavského továrního týmu, který nasadil hned tři posádky. Přijel i 14-ti násobný rakouský šampión Raimund Baumschlager. EuroOil-invelt team do posledních okamžiků před startem soutěže intenzivně pracoval na přípravě Fordu Fiesta R5, který na předchozí Rallye Hustopeče nedojel kvůli poškozenému motoru.

Vše se povedlo, a Václav Pech jun. s Petrem Uhlem mohli odstartovat do soutěže. „Už před Rallye Hustopeče jsme na autě udělali změny na podvozku, ze kterých jsem měl lepší pocit, ale nestačili jsme si je tam ani vyzkoušet. Až nyní na Bohemce se ukázalo, že se nám povedlo posunout Forda o kousek dál a dosahované časy to potvrdily. Jeli jsme za Honzou Kopeckým s nižší ztrátou než na předchozích soutěžích,“ popisoval své pocity Václav Pech.

Trať Rallye Bohemia doznala v letošním roce změn. Na jezdce čekala například nová rychlostní zkouška na Ještěd a závodníci se po letech vrátili na autodrom do Sosnové, kde se odehrály dvě rychlostní zkoušky, které vysílala přímým přenosem Česká televize. ,,Rychlostka Ještěd byla místy hodně rychlá a charakterem spíš okruhová. To zrovna nemiluju a měl jsem před ní velký respekt. Navíc jsme tušili, že na trati bude díky ,,katování“ zatáček vytaháno do druhého průjezdu dost písku a kamení. Před startem jsme čekali na informace od našich špiónů kde přesně a kolik nečistot na trati je, ale táta s Jardou Palivcem se do rychlostky nedostali, stejně jako špióni teamů, kteří na start přijeli mezi prvními a byli kvůli organizačním zmatkům otočeni a posláni pryč. Špióni Škody Motorsport přijeli na start dříve a mohli trať na poslední chvíli projet a opravit aktuální podmínky. Když se Honza Kopecký dozvěděl, že má jako jeden z mála rozpis opravený, nabídl nám možnost si poznámky opsat do našeho rozpisu a ještě jednou mu za to chci tímto poděkovat.Já jsem si pak v nastalém zmatku nechal na střeše Forda telefon, který při zahřívání pneu před startem samozřejmě spadl. Zjistil jsem to po RZ a celý přejezd na zkoušku do Sosnové organizoval z Petrova mobilu záchranu alespoň SIM karty. Před RZ v Sosnové mi ale telefon přivezl Roman Odložilík s Martinem Turečkem s tím ,že viděli jak letí ze střechy a po silnici klouzal dalších 100m. Když se zastavil tak jej přejela ještě proti jedoucí dodávka oběma koly. Ani pro něj nechtěli jít, ale pak zjistili, že mu nic není, funguje a nemá ani moc škrábanců. Když jsem telefon otevřel byla v něm sms od Martina Turečka: ,,tvůj mobil mám u sebe“,“
popisuje kamarádskou atmosféru na Rallye Bohemia Václav Pech jun.

EuroOil-invelt team si v silné konkurenci v Mladé Boleslavi potvrdil, že jejich vývoj Fordu Fiesta R5 jde správným směrem. Vybojoval druhé místo, díky kterému si upevnil i druhou příčku v šampionátu MČR v rallye. Další soutěží pro něj bude srpnová Barum Rallye Zlín.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, hoowei odpovědět
avatar
If you want to get enjoy your hair extensions uk up to their maximum lifespan and if you don't want your scalp and real locks damaged because of your extensions, you absolutely must take care of your human hair extensions sale. The first thing you need to do is to follow the after-care sheet that comes with your hair extensions uk. This after-care sheet will dictate how you should pay attention to your artificial hair so they will last longer and in good condition. Second, you should schedule appointments with your hairdresser for touch-ups every four or six weeks. Your remy hair extensions sale will check the condition of your extensions and do preventive maintenance on the bond that holds your extensions to your real locks. Your hairdresser will also be able to look for signs that your human hair extensions sale are doing harm to your real tresses and scalp and advise you whether you should take them out or not.