Onboard a videa

Onboard RZ13 Rallye Bohemia 2018

Onboard RZ6 Rallye Bohemia 2018

14. Agrotec Petronas Rally Hustopeče 2018

Onboard RZ13 Rallye Český Krumlov 2018

Onboard RZ6 Rallye Český Krumlov 2018

46. Rallye Český Krumlov 2018

Onboard RZ9 Rallye Šumava Klatovy 2018

Onboard RZ7 Rallye Šumava Klatovy 2018

53. Rallye Šumava Klatovy 2018

Kde nás najdete

VaclavPech.cz
Facebook.cz
Pemex.cz

Kategorie: Tiskové zprávy

Pech s Porsche na Setkání mistrů

Pech s Porsche na Setkání mistrů

Tisková informace Václava Pecha jun., Plzeň, 17.11.2016
Václav Pech jun. se o nadcházejícím víkendu zúčastní Setkání mistrů v Sosnové u České Lípy s Porsche 911 GT3.

Sedminásobnému mistru republiky v rally se zde v minulosti například podařilo porazit světového multišampiona Sebastiana Loeba či v loňském roce ve finálové jízdě legendu světových rally Markku Aléna. Letos stojí před Václavem Pechem jun. velká výzva v podobě účasti dvojnásobného mistra světa Marcuse Grönholma. Ten se divákům na Setkání mistrů předvede se čtyřkolkou Toyota Corolla WRC, kterou mu půjčí Jiří Jírovec. Marcus Grönholm tedy v Sosnové bude týmovým kolegou Václava Pecha jun. a budou spolu sdílet zázemí EuroOil – invelt teamu.

 „Na Setkání mistrů se každý rok těším, jsou tu napínavé souboje a příjemná atmosféra, kterou vytváří velké množství fanoušků, kteří se určitě letos přijdou podívat i na Marcuse Grönholma s Toyotu Corollou WRC. Tohle auto dobře znám a myslím, že jezdec Grönholmova formátu s ním dokáže být v Sosnové hodně rychlý. Těším se také na opakování souboje s Markku Alénem na Škodě Fábii WRC, kterého jsem loni porazil až ve finále. Překvapilo mě, v jaké formě tenhle závodník byl a musel jsem s MINI pořádně tahat, abych skončil před ním. Letos s Porsche budeme na kluzké Sosnové trochu v nevýhodě, ale je to sport a já se budu snažit, aby se jízda s Porsche nejen líbila divákům, ale byla také rychlá,“ říká Václav Pech jun. k účasti na Setkání mistrů.

V Sosnové se divákům představí více než čtyři desítky závodníků z rally, autokrosu a rallycrossu a předvedou se v přímých soubojích dvou vozů na trati Autodromu. Hlavní program Setkání mistrů se odehraje v neděli 20. listopadu 2016, ale diváci mohou sledovat i volné tréninkové jízdy v sobotu 19. listopadu. EuroOil – invelt team Vás zve k návštěvě této jedinečné motoristické akce.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.