Onboard a videa

Onboard RZ13 Rallye Bohemia 2018

Onboard RZ6 Rallye Bohemia 2018

14. Agrotec Petronas Rally Hustopeče 2018

Onboard RZ13 Rallye Český Krumlov 2018

Onboard RZ6 Rallye Český Krumlov 2018

46. Rallye Český Krumlov 2018

Onboard RZ9 Rallye Šumava Klatovy 2018

Onboard RZ7 Rallye Šumava Klatovy 2018

53. Rallye Šumava Klatovy 2018

Kde nás najdete

VaclavPech.cz
Facebook.cz
Pemex.cz

Kategorie: Tiskové zprávy

Václav Pech jun. před Rally Příbram

Václav Pech jun. před Rally Příbram

Tisková informace Václava Pecha jun., Plzeň, 29.9.2016
Středočeská Rallye Příbram o nadcházejícím víkendu uzavře sezonu Mistrovství České republiky a na jejím startu nebude chybět historicky nejúspěšnější posádka této soutěže, kterou jsou Václav Pech jun. s Petrem Uhlem.

Ti se na start postaví se svým atraktivním Porsche 911 GT3 model 997, které v této sezoně EuroOil – invelt team „vyškoluje“ o rychlosti a spolehlivosti na specifických českých zkouškách. „Tahle sezona je pro nás po letech opět učednická. S novým autem jsme museli výrazně změnit styl jízdy a je evidentní, že Porsche na rozbitých asfaltech v Česku trpí více, než třeba v okolních státech. Je to možná i mým agresivním stylem jízdy, ale snažíme se pomalu auto krok po krůčku vylepšit, aby tohle  nasazení vydrželo,“ sděluje Václav Pech jun. své pocity z postupného vývoje Porsche 911 GT3.

Následující sobota a neděle bude v okolí středočeského města s bohatou hornickou tradicí patřit 37.Rally Příbram. Pro EuroOil – invelt team to bude před několika exhibičními akcemi na závěr sezony příležitost rozloučit se s fanoušky na klasické rallye.

„Příbramskou soutěž máme s Petrem hodně rádi a v minulosti se nám tady většinou dařilo. Šestkrát jsme zde absolutně vyhráli, ať to bylo ještě s Fordem Focus WRC, nebo později s Mitsubishi či MINI. Je to naše skoro domácí soutěž a každý rok tady máme obrovskou podporu fanoušků. Dobře si třeba pamatuji rok 2014, kdy už jsme měli v kapse titul mistrů ČR i dostatečný náskok a proto se s Petrem rozhodli v závěru soutěže pobavit diváky většími smyky. Do těch jsme však museli naše tehdejší MINI trochu nutit. Ale teď u Porsche s pohonem pouze zadku nám to jde až moc samo, a myslím, že si diváci opět užijí. Rozhodně ale nebereme Rallye Příbram jen jako krasojízdu. Chceme jet hodně rychle a být mezi nejrychlejšími v cíli. Konkurence je hodně dobrá a  boj o vítězství bude určitě dramatický,“ říká Václav Pech jun..

Celý EuroOil – invelt team zve všechny fanoušky motoristického sportu na víkendovou Rallye Příbram, která odstartuje v sobotu 1. října v 8.00 hod. na letišti Dlouhá Lhota kam také do cíle přijedou první auta  po absolvování tratě dlouhé 599 km v neděli 2. října ve 13.20.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.